2007 Aikataulu

Tälle sivulle tulemme päivittämään Runomaratonin esiintyjiä sitä mukaan kun ilmoittautumisia tulee. Ajat ovat noin aikoja Tarkempi ohjelma paikanpäällä.

12.00  Runomaratonin Avaus

12.10  Tervehdykset

 12.30-13.00 Outi Sane, Lempäälän Kalevalaiset

13.00-13.15 Elina Salovaara

13.15-13.30 Pertti Salovaara

 13.30-14.00 Anneli Ranta ja Asko Sahlman

14.00-14.30 

14.30-14.45 Siru Koiranen

14.45-15.00 Tiera Laitinen

15.00-15.15 Eino Kotola

15.15-15.30

15.30-15.45 Päivikki Dahlman ja poika

15.45-16.00 TAUKO 

16.00-17.00 Heli Laaksonen

17.00-17.30 Vesa Ala-Kulju, Sauli Salomaa, Hilkka Nikkonen

17.30-18.00 Arja Nurmisen ryhmä

18.00-18.30 Johanna Hannus

18.30-19.00 Paula Liuha

19.00-19.15 Kirsti Kuronen

19.15-19.35 Liisa Lahdenmäki

19.35-20.00 Runokaraoke

20.00-20.20 Rauno Sivonen

20.20-22.00 Runokaraoke

22.00 Ahti Jokinen

22.40-24.00 Runokaraoke

Päivikki Dahlman ja poika
Heli Laaksonen
Johanna Hannus, Anneli Ranta, Eeva Petäkoski ja Arja Nurminen
Ahti Jokinen